EATON stykač 3 zap+1 vyp.230V 25A /248846/
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057603707 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 88.04 mm |
| Materiál | Polyolefin |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 8.804 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 88.04 mm |
| Vnější průměr | 16 |
| Vnitřní průměr | 10.7 |
| Výška balení | 88.04 mm |
| KOD | KK2316/LPE-1_H100 | m | 2 | m |
| EAN | 8595057603707 | m | 2 | m |
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
KOD KRAT.:NAZTR740NBB
KOD VÝR.:362005000
EAN.:8595209902047
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:PHI16487/93/P3
KOD VÝR.:8718696161395
EAN.:8718696161395
KOD KRAT.:PHI8718696175286
KOD VÝR.:871869617528600
EAN.:8718696175286
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:AMINS44006
KOD VÝR.:INS44006
EAN.:3606489819200
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena