MEGAMAN LED kapka P45 5.5W/40W E27 2800K 470lm NonDim 15Y opál ;IP54
KOD KRAT.:MGLG2605.5/WW/E27IP
KOD VÝR.:LG2605.5
| přepravní rozměr cm | 86 cm |
|---|---|
| Produktová řada | Stratosphere |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Balení | 16 ks |
| EAN | 8718696158913 |
| Váha | 0.529 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 5 W |
| Životnost | 30000 hod |
| Barevné provedení | antracit |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8718696158913 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696228036 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696228036 | box | 11 | ks |
| KOD | PHI16487/93/P0 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005378701 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MGLG2605.5/WW/E27IP
KOD VÝR.:LG2605.5
KOD KRAT.:OSESMG1258TWGWF
KOD VÝR.:4058075777972
EAN.:4058075777972
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena