KOPOS trubka ohebná PE 2316/LPE-1_H100 320N 21.2/16mm ; bílá 100m
KOD KRAT.:KK2316/LPE-1_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-1_H100
EAN.:8595057603707
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Flourish |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514343481 |
| Délka | 261 |
| Průměr | 261 mm |
| Rozměry | 175x261x261mm |
| Šířka | 261 |
| Výška | 175 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 321 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 321 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 281 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Patice | E27 |
| Příkon | 9.5 W |
| Světelný tok | 800 lm |
| KOD | PHIH8719514343481 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514343481 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003053401 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514343498 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:KK2316/LPE-1_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-1_H100
EAN.:8595057603707
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
KOD KRAT.:NAZTR740NBB
KOD VÝR.:362005000
EAN.:8595209902047
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:PHI16487/93/P3
KOD VÝR.:8718696161395
EAN.:8718696161395
KOD KRAT.:PHI8718696175286
KOD VÝR.:871869617528600
EAN.:8718696175286
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:AMINS44006
KOD VÝR.:INS44006
EAN.:3606489819200
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena