NBB žárov.iluminační 40W 240V E27 pro průmyslové použití /36200500/
KOD KRAT.:NAZTR740NBB
KOD VÝR.:362005000
EAN.:8595209902047
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082488468 |
| Délka | 35mm |
| Rozměry | 35x85x43,5mm |
| Šířka | 85mm |
| Výška | 43,5mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 35 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 43.5 mm |
| Zástavbová hloubka | 60 |
| Krytí | IP40 |
| KOD | EAZ-SCH230/25-31 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912220558 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:NAZTR740NBB
KOD VÝR.:362005000
EAN.:8595209902047
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:PHI16487/93/P3
KOD VÝR.:8718696161395
EAN.:8718696161395
KOD KRAT.:PHI8718696175286
KOD VÝR.:871869617528600
EAN.:8718696175286
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:AMINS44006
KOD VÝR.:INS44006
EAN.:3606489819200
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena