PHILIPS nástěnné svítidlo LED myGarden Stratosphere 2x4.5W 1000lm IP44;antracit
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
| Výrobce: | |
| Výrobce | WAGO |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8594031136095 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72.5 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 18.5 mm |
| Výška balení | 21.5 mm |
| EAN | 4050821101871 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594031136095 | ks | 1 | ks |
| KOD | WG2273-500 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:PHI16487/93/P3
KOD VÝR.:8718696161395
EAN.:8718696161395
KOD KRAT.:PHI8718696175286
KOD VÝR.:871869617528600
EAN.:8718696175286
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:AMINS44006
KOD VÝR.:INS44006
EAN.:3606489819200
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena