HADEX kolébkový vypínač OFF-ON 1pólová 250V/15A, žlutý s doutnavkou
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Unica System+ |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606489819200 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 130 mm |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 135 mm |
| EAN | 3606489819200 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMINS44006 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena