WAGO držák na DIN pro svorky 2273 oranžová Kód:2273-500
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
| Výrobce: | |
| Výrobce | NBB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209902047 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 46 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 46 mm |
| Výška balení | 75 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| EAN | 8595209902047 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZTR740NBB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:WG2273-500
KOD VÝR.:2273-500
EAN.:8594031136095
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:PHI16487/93/P3
KOD VÝR.:8718696161395
EAN.:8718696161395
KOD KRAT.:PHI8718696175286
KOD VÝR.:871869617528600
EAN.:8718696175286
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:AMINS44006
KOD VÝR.:INS44006
EAN.:3606489819200
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena