PHILIPS LED reflektor Cl. PAR16 6.2W/80W GU10 2200-2700K 575lm 36° Dim 25Y BL
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Being |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696175286 |
| Délka | 482 |
| Průměr | 482 mm |
| Rozměry | 800x421x421mm |
| Šířka | 482 |
| Výška | 80 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 148 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 500 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/WA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 503 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 24 V |
| Příkon | 25 W |
| Světelný tok | 2900 lm |
| KOD | PHI8718696175286 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696175286 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005914601 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:AMINS44006
KOD VÝR.:INS44006
EAN.:3606489819200
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena