Schneider N.UNICAColors ram.kryci jednonásobný ; Light.Grey/bílá
KOD KRAT.:AMNU280224
KOD VÝR.:NU280224
EAN.:3606489452841
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 16 ks |
| EAN | 8595057610491 |
| Šířka | 60 |
| Výška | 40 |
| Délka | 2000 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Čirá bílá |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 1000 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 200 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 8595057610491 | ks | 1 | m |
| KOD | KKLH60X40_HD | m | 2 | m |
KOD KRAT.:AMNU280224
KOD VÝR.:NU280224
EAN.:3606489452841
KOD KRAT.:PHIW8719514554795
KOD VÝR.:871951455479500
EAN.:8719514554795
KOD KRAT.:OS4058075849266
KOD VÝR.:4058075849266
EAN.:4058075849266
KOD KRAT.:PHI8719514435216
KOD VÝR.:871951443521600
EAN.:8719514435216
KOD KRAT.:PHI8719514328679
KOD VÝR.:871951432867900
EAN.:8719514328679
KOD KRAT.:PHI50492/30/P0
KOD VÝR.:8718696164532
EAN.:8718696164532
KOD KRAT.:OS4099854358876
KOD VÝR.:4099854358876
EAN.:4099854358876
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena