EATON rozvodnice pod omítku BC-U-1/12 12mod. IP40 plná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:EABC-U-1/12-TW-ECO
KOD VÝR.:281698
EAN.:4015082816988
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CEDAR PLUS |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3303432401016 |
| Váha | 0.198 kg |
| Rozměry | 79x52x132mm |
| Šířka | 132 |
| Výška | 79 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52 mm |
| Druh strojku | zásuvka/spínač |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| přepravní rozměr cm | 7.9 cm |
| Řazení vypínače | 6 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 79 mm |
| Výška balení | 52 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Barevné provedení | šedá |
| Kontrolka | orientační |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Proudová zátěž | 16 A |
| Strojek/rámeček | komplet |
| EAN | 13303432401013 | box | 11 | ks |
| EAN | 23303432401010 | bal | 4 | ks |
| EAN | 33303432401017 | bal | 4 | ks |
| EAN | 43303432401014 | bal | 4 | ks |
| EAN | 3303432401016 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMWDE000685 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EABC-U-1/12-TW-ECO
KOD VÝR.:281698
EAN.:4015082816988
KOD KRAT.:EAKLV-24UPS-F
KOD VÝR.:178816
EAN.:4015081741458
KOD KRAT.:KK8656_HB
KOD VÝR.:8656_HB
EAN.:8595057614246
KOD KRAT.:PHLEDCP4.3/WWE14/BL
KOD VÝR.:8718699763435
EAN.:8718699763435
KOD KRAT.:PHI50584/30/PN
KOD VÝR.:8718696164877
EAN.:8718696164877
KOD KRAT.:BEA1397
KOD VÝR.:3104139700
EAN.:8592920030844
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CW/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-4000K
EAN.:4892657053463
KOD KRAT.:BEP0039
KOD VÝR.:1906100050
EAN.:8595025391834
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
KOD KRAT.:VA56703
KOD VÝR.:56703
EAN.:4008496550616
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena