PANASONIC baterie alkalická PRO.POWER AAA/LR03 ;BL4
KOD KRAT.:PALR03PPBL4
KOD VÝR.:BPP1500
EAN.:5410853039006
| Výrobce: | |
| Výrobce | PANASONIC |
|---|---|
| Produktová řada | PRO POWER |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5410853038948 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Podskupina zboží | tužkové baterie (typ AA) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 13 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| Označení IEC | LR6 |
| Označení zdroje | AA |
| EAN | 5410853038955 | box | 11 | bli |
| KOD | PALR6PPBL4 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5410853038948 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:PALR03PPBL4
KOD VÝR.:BPP1500
EAN.:5410853039006
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:PHLEDA7/827
KOD VÝR.:8720169324114
EAN.:8720169324114
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:PHLEDA13/827
KOD VÝR.:8720169326095
EAN.:8720169326095
KOD KRAT.:GPRC039502PP
KOD VÝR.:1032122090
EAN.:4891199212628
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:OS4062172250269
KOD VÝR.:4062172250269
EAN.:4062172250269
KOD KRAT.:TESZ3565
KOD VÝR.:40003565
EAN.:8595557035657
KOD KRAT.:EE-AB1332136
KOD VÝR.:1332-136
EAN.:8594160490013
KOD KRAT.:OB2024063
KOD VÝR.:2024063
EAN.:4012195088639
KOD KRAT.:OB2012375
KOD VÝR.:2012375
EAN.:4012195105251
KOD KRAT.:PHVCDMT150/830
KOD VÝR.:871150019780115
EAN.:8711500197801
KOD KRAT.:PHI8720169392700
KOD VÝR.:872016939270000
EAN.:8720169392700
KOD KRAT.:YSPNGSPACERU18
KOD VÝR.:RU 18
EAN.:8595169573196
KOD KRAT.:PH8720169302099
KOD VÝR.:872016930209900
EAN.:8720169302099
KOD KRAT.:PH8720169302716
KOD VÝR.:872016930271600
EAN.:8720169302716
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena