OSRAM germicidní zářivkaHNS 60W OFR 2G11
KOD KRAT.:OSTHNSL60OFR
KOD VÝR.:4052899012462
EAN.:4052899012462
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master ExpertColor |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514333970 |
| Energetická třída | G |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | AR111 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 620 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 9 st. |
| Životnost | 40000 hod |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Patice | G53 |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8719514333970 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003043502 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951433397000 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHEMEAR11110.8/9309 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSTHNSL60OFR
KOD VÝR.:4052899012462
EAN.:4052899012462
KOD KRAT.:MOO400KOV
KOD VÝR.:OZVOCO400KOV
KOD KRAT.:KK8475_HB
KOD VÝR.:8475_HB
EAN.:8595057650626
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT5000A4KN600/ND
EAN.:8596099023454
KOD KRAT.:GP23AE
KOD VÝR.:1021002315
EAN.:4891199042140
KOD KRAT.:HGFL213B
KOD VÝR.:FL213B
EAN.:3250610670873
KOD KRAT.:GPZR14
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
KOD KRAT.:GPCR2450
KOD VÝR.:1042245015
EAN.:4891199063954
KOD KRAT.:GP476A
KOD VÝR.:1021047612
EAN.:4891199003769
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena