NARVA halogenová žárovka MR11 12V 20W GU4 30D CLOSED FTD
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
| Výrobce: | |
| Produktová řada | ORIGINAL |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300001470 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 47 mm |
| Patice | P43t |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.1 cm |
| Příkon | 60/55 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 47 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 71 mm |
| Napětí | 12 V |
| označení ECE | H4 |
| EAN | 4050300001470 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSA64193 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300212074 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena