PHILIPS výb.halogen. MASTER CDM-T ELITE 70W/942 230V G12
KOD KRAT.:PHVCDMT70/942Elite
KOD VÝR.:871829116362600
EAN.:8718291163626
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | MASTER CDM-T |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900871692 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| Váha | 0.03 kg |
| Délka | 105 |
| Průměr | 19 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 11000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | trubicový |
| uwe filter | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G12 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 100 W |
| Typ svítidla | uzavřené |
| Životnost | 20000 hod |
| KOD | PHVCDMT100/930ELITE | ks | 1 | ks |
| EOC | 872790087169200 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900871692 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900871708 | box | 11 | ks |
| EAN | 08727900871708 | bal | 4 | ks |
| GPC | 928183205125 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDMT70/942Elite
KOD VÝR.:871829116362600
EAN.:8718291163626
KOD KRAT.:OSOTiDALI35/400DLT2L
KOD VÝR.:4052899494220
EAN.:4052899494220
KOD KRAT.:PHHG9KL28/2
KOD VÝR.:871951433461800
EAN.:8719514334618
KOD KRAT.:MONNZLDPLUS36EP
KOD VÝR.:2130361000510
EAN.:5900950318390
KOD KRAT.:OSIFLCO20/830
KOD VÝR.:4058075575264
EAN.:4058075575264
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60
KOD VÝR.:871869938099100
EAN.:8718699380991
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372665
KOD VÝR.:871951437266500
EAN.:8719514372665
KOD KRAT.:AMEPH1500321
KOD VÝR.:EPH1500321
EAN.:3606480525704
KOD KRAT.:PHIW8719514551039
KOD VÝR.:871951455103900
EAN.:8719514551039
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena