PHILIPS LED panel Coreline RC132V LED34S/830 36W 3400lm 50Y 60x60; OC˙
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60
KOD VÝR.:871869938099100
EAN.:8718699380991
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075575264 |
| Délka | 165mm |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 122mm |
| Výška | 53mm |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Délka balení | 127 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | Sklo - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | NE |
| odolnost svítidla | IK06 |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| přepravní rozměr cm | 17.3 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Reflektor | Mat |
| S pohybovým čidlem? | ANO |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 73 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Typ svítidla | FLOODLIGHT |
| Účinnost svítidla | 90 |
| Úhel vyzařování | 100 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 173 mm |
| Výška/hloubka | 53.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 20 W |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4058075575264 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIFLCO20/830 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075575271 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60
KOD VÝR.:871869938099100
EAN.:8718699380991
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372665
KOD VÝR.:871951437266500
EAN.:8719514372665
KOD KRAT.:AMEPH1500321
KOD VÝR.:EPH1500321
EAN.:3606480525704
KOD KRAT.:PHIW8719514551039
KOD VÝR.:871951455103900
EAN.:8719514551039
KOD KRAT.:OSH66720PRO
KOD VÝR.:4008321945273
EAN.:4008321945273
KOD KRAT.:MOFITP4000C4KN/ND
KOD VÝR.:FITP4000C4KN600/ND
EAN.:8596099043834
KOD KRAT.:OSISMPLP203030MCWF
KOD VÝR.:4058075495708
EAN.:4058075495708
KOD KRAT.:OSEPG94/827D
KOD VÝR.:4058075432246
EAN.:4058075432246
KOD KRAT.:AMIMT47275
KOD VÝR.:IMT47275
EAN.:3606482183940
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena