OSRAM halogenová žárovka HALOPIN 66725 OVEN 25W 230V G9 300st. do trouby
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CAPSULE |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514334618 |
| Rozměry | 45x13x13mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25.5 mm |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 12.75 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 53.5 mm |
| Výška balení | 127.5 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G9 |
| EOC | 871951433461800 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHHG9KL28/2 | pck | 3 | pck |
| EAN | 8719514334618 | ks | 1 | pck |
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:PAR14ZCBL2
KOD VÝR.:R14RZ/2BP
EAN.:5410853032809
KOD KRAT.:GPLR14S2SH
KOD VÝR.:1013302001
EAN.:4891199217814
KOD KRAT.:MONNZLDPLUS36EP
KOD VÝR.:2130361000510
EAN.:5900950318390
KOD KRAT.:OSIFLCO20/830
KOD VÝR.:4058075575264
EAN.:4058075575264
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60
KOD VÝR.:871869938099100
EAN.:8718699380991
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372665
KOD VÝR.:871951437266500
EAN.:8719514372665
KOD KRAT.:AMEPH1500321
KOD VÝR.:EPH1500321
EAN.:3606480525704
KOD KRAT.:PHIW8719514551039
KOD VÝR.:871951455103900
EAN.:8719514551039
KOD KRAT.:OSH66720PRO
KOD VÝR.:4008321945273
EAN.:4008321945273
KOD KRAT.:MOFITP4000C4KN/ND
KOD VÝR.:FITP4000C4KN600/ND
EAN.:8596099043834
KOD KRAT.:OSISMPLP203030MCWF
KOD VÝR.:4058075495708
EAN.:4058075495708
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena