PHILIPS WiZ reflektor PAR16 4.7W/50W GU10 RGB 345lm Dim 2-pack˙
KOD KRAT.:PHIW8719514551039
KOD VÝR.:871951455103900
EAN.:8719514551039
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Produktová řada | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | 43x83x83mm |
| Šířka | 83 |
| Výška | 83 |
| Balení | 10 ks |
| EAN | 3606480525704 |
| Váha | 0.102 kg |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Barva RAL | 9003.0 |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 39 mm |
| Materiál | plast |
| Počet klapek | 1 |
| Počet modulů | 2 |
| Podskupina zboží | vypínače Schneider |
| Proudová zátěž | 10 A |
| přepravní rozměr cm | 8.2 cm |
| Řazení vypínače | ř6So |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 82 mm |
| Výška balení | 39 mm |
| Zást. hloubka krabice | 40.0 |
| Zástavbová hloubka | 28.0 |
| Způsob montáže | zápustný (sádrokarton) |
| Druh strojku | spínač |
| Kontrolka | orientační |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Strojek/rámeček | komplet |
| KOD | AMEPH1500321 | ks | 1 | ks |
| EAN | 3606480525704 | ks | 1 | ks |
| EAN | 33606480525705 | box | 11 | ks |
| EAN | 13606480525701 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHIW8719514551039
KOD VÝR.:871951455103900
EAN.:8719514551039
KOD KRAT.:OSH66720PRO
KOD VÝR.:4008321945273
EAN.:4008321945273
KOD KRAT.:MOFITP4000C4KN/ND
KOD VÝR.:FITP4000C4KN600/ND
EAN.:8596099043834
KOD KRAT.:OSISMPLP203030MCWF
KOD VÝR.:4058075495708
EAN.:4058075495708
KOD KRAT.:OSEPG94/827D
KOD VÝR.:4058075432246
EAN.:4058075432246
KOD KRAT.:AMIMT47275
KOD VÝR.:IMT47275
EAN.:3606482183940
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
KOD KRAT.:AMEPH3400121
KOD VÝR.:EPH3400121
EAN.:3606480526541
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena