NARVA halogenová žárovka MR11 12V 20W GU4 30D CLOSED FTD
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine vestavné (generace 3) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8718699380991 |
| Délka | 597 |
| Rozměry | 600 x 600 mm |
| Šířka | 597 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 650 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | NE |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| odolnost svítidla | IK02 |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Provedení | bílé |
| přepravní rozměr cm | 65 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3400 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 650 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 50 mm |
| Výška/hloubka | 28 |
| Zástavbová délka | 597 |
| Zástavbová šířka | 597 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EOC | 871869938099100 | ks | 1 | ks |
| GPC | 910503910311 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699380991 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQRC132V34/830/60 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372665
KOD VÝR.:871951437266500
EAN.:8719514372665
KOD KRAT.:AMEPH1500321
KOD VÝR.:EPH1500321
EAN.:3606480525704
KOD KRAT.:PHIW8719514551039
KOD VÝR.:871951455103900
EAN.:8719514551039
KOD KRAT.:OSH66720PRO
KOD VÝR.:4008321945273
EAN.:4008321945273
KOD KRAT.:MOFITP4000C4KN/ND
KOD VÝR.:FITP4000C4KN600/ND
EAN.:8596099043834
KOD KRAT.:OSISMPLP203030MCWF
KOD VÝR.:4058075495708
EAN.:4058075495708
KOD KRAT.:OSEPG94/827D
KOD VÝR.:4058075432246
EAN.:4058075432246
KOD KRAT.:AMIMT47275
KOD VÝR.:IMT47275
EAN.:3606482183940
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena