Schneider ASFORA komplet jednonásobný přepín.střídav. 6So POLAR
KOD KRAT.:AMEPH1500321
KOD VÝR.:EPH1500321
EAN.:3606480525704
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Spot tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514372665 |
| Rozměry | 58x50x50mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Označení zdroje | PAR16 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 345 lm |
| Šířka balení | 105 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Reflektor | ANO |
| EAN | 8719514372665 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929002448341 | pck | 3 | pck |
| EOC | 871951437266500 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHLEDW8719514372665 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:AMEPH1500321
KOD VÝR.:EPH1500321
EAN.:3606480525704
KOD KRAT.:PHIW8719514551039
KOD VÝR.:871951455103900
EAN.:8719514551039
KOD KRAT.:OSH66720PRO
KOD VÝR.:4008321945273
EAN.:4008321945273
KOD KRAT.:MOFITP4000C4KN/ND
KOD VÝR.:FITP4000C4KN600/ND
EAN.:8596099043834
KOD KRAT.:OSISMPLP203030MCWF
KOD VÝR.:4058075495708
EAN.:4058075495708
KOD KRAT.:OSEPG94/827D
KOD VÝR.:4058075432246
EAN.:4058075432246
KOD KRAT.:AMIMT47275
KOD VÝR.:IMT47275
EAN.:3606482183940
KOD KRAT.:OSHLX64625
KOD VÝR.:4050300006703
EAN.:4050300006703
KOD KRAT.:PHIH8719514338500
KOD VÝR.:871951433850000
EAN.:8719514338500
KOD KRAT.:AMEPH4100121
KOD VÝR.:EPH4100121
EAN.:3606480526831
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena