PHILIPS halogenová žárovka Capsule 29W G9 230V čirá 2-pack
KOD KRAT.:PHHG9KL28/2
KOD VÝR.:871951433461800
EAN.:8719514334618
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899494220 |
| Délka | 280 |
| Rozměry | 280 x 30 x 21 mm |
| Šířka | 30 |
| Výška | 21 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 359.99000000 mm |
| Možnost stmívat | DALI |
| Podskupina zboží | pro LED |
| přepravní rozměr cm | 35.999 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 30.00000000 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 20.98000000 mm |
| Krytí | IP20 |
| KOD | OSOTiDALI35/400DLT2L | ks | 1 | ks |
| EAN | 4052899494237 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHHG9KL28/2
KOD VÝR.:871951433461800
EAN.:8719514334618
KOD KRAT.:MONNZLDPLUS36EP
KOD VÝR.:2130361000510
EAN.:5900950318390
KOD KRAT.:OSIFLCO20/830
KOD VÝR.:4058075575264
EAN.:4058075575264
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60
KOD VÝR.:871869938099100
EAN.:8718699380991
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372665
KOD VÝR.:871951437266500
EAN.:8719514372665
KOD KRAT.:AMEPH1500321
KOD VÝR.:EPH1500321
EAN.:3606480525704
KOD KRAT.:PHIW8719514551039
KOD VÝR.:871951455103900
EAN.:8719514551039
KOD KRAT.:OSH66720PRO
KOD VÝR.:4008321945273
EAN.:4008321945273
KOD KRAT.:MOFITP4000C4KN/ND
KOD VÝR.:FITP4000C4KN600/ND
EAN.:8596099043834
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena