OSRAM driver.LED OPTOTRONIC OTi DALI 35/220-240/400 D LT2 L
KOD KRAT.:OSOTiDALI35/400DLT2L
KOD VÝR.:4052899494220
EAN.:4052899494220
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | MASTER CDM-T |
| Logistické informace: | |
| Délka | 99 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 8718291163626 |
| Váha | 0.028 kg |
| Průměr | 19 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| Příkon | 73 W |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Teplota chromatičnosti | 4200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Tvar zdroje | trubicový |
| uwe filter | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G12 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 7500 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871829116362600 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718291163626 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928193705131 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718291163633 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718291163633 | box | 11 | ks |
| KOD | PHVCDMT70/942Elite | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSOTiDALI35/400DLT2L
KOD VÝR.:4052899494220
EAN.:4052899494220
KOD KRAT.:PHHG9KL28/2
KOD VÝR.:871951433461800
EAN.:8719514334618
KOD KRAT.:MONNZLDPLUS36EP
KOD VÝR.:2130361000510
EAN.:5900950318390
KOD KRAT.:OSIFLCO20/830
KOD VÝR.:4058075575264
EAN.:4058075575264
KOD KRAT.:PHQRC132V34/830/60
KOD VÝR.:871869938099100
EAN.:8718699380991
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:PHLEDW8719514372665
KOD VÝR.:871951437266500
EAN.:8719514372665
KOD KRAT.:AMEPH1500321
KOD VÝR.:EPH1500321
EAN.:3606480525704
KOD KRAT.:PHIW8719514551039
KOD VÝR.:871951455103900
EAN.:8719514551039
KOD KRAT.:OSH66720PRO
KOD VÝR.:4008321945273
EAN.:4008321945273
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena