Poškozený obal
PHILIPS nástěnné svítidlo, žárovka myGarden June 1xE27 IP44 ;antracit
KOD KRAT.:PHI8719514385269_pos
KOD VÝR.:871951438526900
EAN.:8719514385269
| Délka balení | 210 mm |
|---|---|
| přepravní rozměr cm | 21 cm |
| Šířka balení | 210 mm |
| Výška balení | 163 mm |
| Produktová řada | June |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8719514385269 |
| Rozměry | 195x135x195mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Patice | E27 |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 8719514385269 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8719514385269 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915002145803 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514385276 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI8719514385269_pos
KOD VÝR.:871951438526900
EAN.:8719514385269
KOD KRAT.:KKLK80/1_HB
KOD VÝR.:LK 80/1_HB
EAN.:8595057616387
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E5.5/830
KOD VÝR.:872016929041900
EAN.:8720169290419
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena