OSRAM výb.sodíková VIALOX NAV-T 70W S4Y E27
KOD KRAT.:OSVNAVT70S4Y
KOD VÝR.:4052899415416
EAN.:4052899415416
| Výrobce: | |
| Produktová řada | VIALOX NAV-T |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300015743 |
| Váha | 0.19 kg |
| Délka | 211.00 |
| Průměr | 47 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 52 mm |
| Index barevného podání | 20-39 |
| Označení zdroje | T14 |
| Podskupina zboží | Sodíkové |
| přepravní rozměr cm | 26 cm |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 10300 lm |
| Šířka balení | 52 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T14 |
| Výška balení | 260 mm |
| Životnost | 32000 hod |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E40 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 100 W |
| EAN | 4050300015743 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300631806 | box | 11 | ks |
| KOD | OSVNAVT100S4Y | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSVNAVT70S4Y
KOD VÝR.:4052899415416
EAN.:4052899415416
KOD KRAT.:OSVNAVT50S4Y
KOD VÝR.:4052899415379
EAN.:4052899415379
KOD KRAT.:AMA9F03332
KOD VÝR.:A9F03332
EAN.:3606480439957
KOD KRAT.:YFI45052024
KOD VÝR.:40.52.9.024.0000
EAN.:8012823240435
KOD KRAT.:PCE2246L
KOD VÝR.:224-6L
EAN.:9003399136344
KOD KRAT.:PHLEDWA8/RGB
KOD VÝR.:872016907229900
EAN.:8720169072299
KOD KRAT.:OSF4099854317446
KOD VÝR.:4099854317446
EAN.:4099854317446
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena