PHILIPS kruhová zářivka TL-E 22W/840 G10q
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500260420 |
| Váha | 0.0298 kg |
| Balení | 25 ks |
| Délka | 288 |
| Průměr | 16 mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 288 mm |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| přepravní rozměr cm | 28.8 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 16 mm |
| Tvar zdroje | T5 |
| Užití | lapače hmyzu |
| Výška balení | 16 mm |
| Patice | G5 |
| Příkon | 8 W |
| Životnost | 10000 hod |
| EAN | 8711500260420 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500260437 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500260437 | box | 11 | ks |
| EAN | 8711500260444 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500260444 | box | 11 | ks |
| EOC | 871150026042027 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928001001030 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHL8/10 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:PHELEDTC18/830HO
KOD VÝR.:871951448646100
EAN.:8719514486461
KOD KRAT.:OSHLX64642
KOD VÝR.:4050300012025
EAN.:4050300012025
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena