PHILIPS kruhová zářivka TL-E 22W/840 G10q
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300006727 |
| Průměr | 11.5 |
| Balení | 40 ks |
| Váha | 0.0073 kg |
| Délka | 50 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Délka balení | 12 mm |
| Patice | G6.35 |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 12 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| Životnost | 50 hod |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 24 V |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 150 W |
| Světelný tok | 6000 lm |
| Tvar zdroje | kapsle |
| EAN | 4050300890647 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4050300006727 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSHLX64640 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:PHL36/840-1
KOD VÝR.:871150055877040
EAN.:8711500558770
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHLEDA17.5W/WW
KOD VÝR.:871869976457900
EAN.:8718699764579
KOD KRAT.:PHLEDCPA5/865
KOD VÝR.:871869657787500
EAN.:8718696577875
KOD KRAT.:OSLST151
KOD VÝR.:4050300854083
EAN.:4050300854083
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:MGLG204045/WW/E14
KOD VÝR.:LG204045-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657100402
KOD KRAT.:SYLFS22
KOD VÝR.:0024455
EAN.:5410288244334
KOD KRAT.:OSH66760PRO
KOD VÝR.:4008321945372
EAN.:4008321945372
KOD KRAT.:BES30300
KOD VÝR.:2333130350
EAN.:8592920107744
KOD KRAT.:EBA561116
KOD VÝR.:A561116
EAN.:8595155002969
KOD KRAT.:KKMP3-3CH_ZNCR
KOD VÝR.:MP3-3CH_ZNCR
EAN.:8595057651494
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZEL
KOD VÝR.:5906194000978
EAN.:5906194000978
KOD KRAT.:MO1674004001
KOD VÝR.:1674004001
EAN.:8595073750775
KOD KRAT.:OSESMFP4DE27WF
KOD VÝR.:4058075609792
EAN.:4058075609792
KOD KRAT.:PCE0156TT
KOD VÝR.:015-6TT
EAN.:9003399230103
KOD KRAT.:AMWDE000613
KOD VÝR.:WDE000613
EAN.:3303432400354
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena