OSRAM halogenová žárovka HLX64250 20W 6V G4 speciální
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
| Výrobce: | |
| Výrobce | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657114980 |
| Váha | 0.100 kg |
| Délka | 118 |
| Energetická třída | E |
| Rozměry | 118 x 60 mm |
| Balení | 60 ks |
| Průměr | 60 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Příkon | 15.5 W |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 119 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 57 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 120 W |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1900 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4892657114980 | ks | 1 | ks |
| KOD | MGLG268155-OPv00/830 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:OSLST151
KOD VÝR.:4050300854083
EAN.:4050300854083
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:DRH399/395BL1
KOD VÝR.:509367779
EAN.:5000394068285
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:MGLG200133/CW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-4000K
EAN.:4892657098723
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:PHI8720169173828
KOD VÝR.:8720169173828
EAN.:8720169173828
KOD KRAT.:PHLEDCPD8.9/840
KOD VÝR.:872016928760000
EAN.:8720169287600
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena