PHILIPS LED reflektor CorePro Cl. PAR16 4.9W/65W GU10 3000K 460lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.9/830
KOD VÝR.:871951430871800
EAN.:8719514308718
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699783358 |
| Váha | .012 kg |
| Energetická třída | F |
| Rozměry | 90x25x25mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | T25 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Provedení | filament |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Příkon | 4.5 W |
| Světelný tok | 470 lm |
| Tvar zdroje | trubková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871869978335800 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929001956755 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699783358 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDTF4.5W/827/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699783365 | box | 11 | ks |
| GPC | 929001956728 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871869978335802 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514386556 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.9/830
KOD VÝR.:871951430871800
EAN.:8719514308718
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
KOD KRAT.:BEP1415
KOD VÝR.:1902140500
EAN.:8595025301512
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:BEP0115
KOD VÝR.:1901010500
EAN.:8595025302137
KOD KRAT.:BEP0310
KOD VÝR.:1902031000
EAN.:8595025301031
KOD KRAT.:PHLEDFA8.5W/827
KOD VÝR.:871951434712000
EAN.:8719514347120
KOD KRAT.:PHI15386/30/16
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:PHI17389/30/PN
KOD VÝR.:8718696165911
EAN.:8718696165911
KOD KRAT.:BEP1315
KOD VÝR.:1902130500
EAN.:8595025301468
KOD KRAT.:PHLEDTF4.5W/827/BL
KOD VÝR.:871869978335802
EAN.:8718699783358
KOD KRAT.:OSF4099854136696
KOD VÝR.:4099854136696
EAN.:4099854136696
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
KOD KRAT.:OSEST5HEAC16840
KOD VÝR.:4058075824317
EAN.:4058075824317
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:HDL258
KOD VÝR.:L258
EAN.:8595118864351
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena