LEDVANCE LED zářivka VALUE 0,6m T8 EM 6,6W 230V G13 3000K 720lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854434723
KOD VÝR.:4099854434723
EAN.:4099854434723
| Výrobce: | |
| Produktová řada | ULTRA LIFE |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172387491 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 100 mm |
| Patice | P43t |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 51 mm |
| Výška balení | 120 mm |
| Napětí | 12 V |
| označení ECE | H4 |
| EAN | 4062172387491 | box | 11 | box |
| KOD | OSA64193ULT-2HB | box | 11 | box |
KOD KRAT.:OS4099854434723
KOD VÝR.:4099854434723
EAN.:4099854434723
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena