LEDVANCE LED zářivka EXT HO P T5 AC 0.55m 10.5W/24W G5 1450lm/830 75Y
KOD KRAT.:OSELT5EXHO24/10/830
KOD VÝR.:4099854294228
EAN.:4099854294228
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699616045 |
| Váha | .257333 kg |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 160 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 16 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 65 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 10.5 W |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8718699616052 | box | 11 | bli |
| GPC | 929001365598 | ks | 1 | bli |
| EOC | 871869961604500 | ks | 1 | bli |
| EAN | 08718699616052 | bli | 5 | bli |
| EAN | 8718699616045 | bli | 5 | bli |
| KOD | PHLEDA10.5W/WW/3BLP | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSELT5EXHO24/10/830
KOD VÝR.:4099854294228
EAN.:4099854294228
KOD KRAT.:MOLLL6000RL2KV4NDNZ
KOD VÝR.:LLL6000RL2KV4NDNZ
EAN.:8596099021269
KOD KRAT.:PHPIBN007C32S/840
KOD VÝR.:871016333508799
EAN.:8710163335087
KOD KRAT.:OS4058075839991
KOD VÝR.:4058075839991
EAN.:4058075839991
KOD KRAT.:OSEFG953.8/827C
KOD VÝR.:4099854236990
EAN.:4099854236990
KOD KRAT.:OSEF1906G-173943
KOD VÝR.:4099854173943
EAN.:4099854173943
KOD KRAT.:PHLEDCPDL24/830EM
KOD VÝR.:872016915711800
EAN.:8720169157118
KOD KRAT.:OS4099854552021
KOD VÝR.:4099854552021
EAN.:4099854552021
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena