MODUS přisazené svítidlo LED LLL 58W 6900lm ALDP IP20; 150x24cm;nouz.modul
KOD KRAT.:MOLLL6000RL2KV4NDNZ
KOD VÝR.:LLL6000RL2KV4NDNZ
EAN.:8596099021269
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854294228 |
| Délka | 563.00 |
| Průměr | 17.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | true |
| Napětí | 21 V |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1450 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Životnost | 75000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| EAN | 4099854294228 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELT5EXHO24/10/830 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854294235 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOLLL6000RL2KV4NDNZ
KOD VÝR.:LLL6000RL2KV4NDNZ
EAN.:8596099021269
KOD KRAT.:PHPIBN007C32S/840
KOD VÝR.:871016333508799
EAN.:8710163335087
KOD KRAT.:OS4058075839991
KOD VÝR.:4058075839991
EAN.:4058075839991
KOD KRAT.:OSEFG953.8/827C
KOD VÝR.:4099854236990
EAN.:4099854236990
KOD KRAT.:OSEF1906G-173943
KOD VÝR.:4099854173943
EAN.:4099854173943
KOD KRAT.:PHLEDCPDL24/830EM
KOD VÝR.:872016915711800
EAN.:8720169157118
KOD KRAT.:OS4099854552021
KOD VÝR.:4099854552021
EAN.:4099854552021
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena