OSRAM LED globe filament 1906 G35 12W/35W E27 1800K 400lm Dim 15Y čirá kouřová
KOD KRAT.:OS4099854552021
KOD VÝR.:4099854552021
EAN.:4099854552021
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169157118 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 160 st. |
| Ekvivalentní náhrada za | 55 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | 2G11 |
| Světelný tok | 3200 lm |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 8720169157118 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003592802 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016915711800 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPDL24/830EM | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854552021
KOD VÝR.:4099854552021
EAN.:4099854552021
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena