LEDVANCE LED žárovka STAR FLAT 3,5W 220-240V E27 300lm 4000K NonDim 25Y;Bílá
KOD KRAT.:OS4058075839991
KOD VÝR.:4058075839991
EAN.:4058075839991
| Výrobce: | |
| Výrobce | PILA |
|---|---|
| Produktová řada | PILA světelné lišty |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8710163335087 |
| Délka | 1200 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | Liniová |
| Životnost | 35000 hod |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 30 W |
| Světelný tok | 3200 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 8710163335087 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHPIBN007C32S/840 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871016333508799 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401735152 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8710163335094 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075839991
KOD VÝR.:4058075839991
EAN.:4058075839991
KOD KRAT.:OSEFG953.8/827C
KOD VÝR.:4099854236990
EAN.:4099854236990
KOD KRAT.:OSEF1906G-173943
KOD VÝR.:4099854173943
EAN.:4099854173943
KOD KRAT.:PHLEDCPDL24/830EM
KOD VÝR.:872016915711800
EAN.:8720169157118
KOD KRAT.:OS4099854552021
KOD VÝR.:4099854552021
EAN.:4099854552021
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena