OSRAM LED speciální globe filament 1906.BOVL 4W/10W E27 1800K 100lm NonDim;kouř.
KOD KRAT.:OSEF1906G-173943
KOD VÝR.:4099854173943
EAN.:4099854173943
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854236990 |
| Délka | 135.00 |
| Průměr | 95.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | G95 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854236990 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEFG953.8/827C | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854246128 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEF1906G-173943
KOD VÝR.:4099854173943
EAN.:4099854173943
KOD KRAT.:PHLEDCPDL24/830EM
KOD VÝR.:872016915711800
EAN.:8720169157118
KOD KRAT.:OS4099854552021
KOD VÝR.:4099854552021
EAN.:4099854552021
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena