LEDVANCE LED globe filament SUP UE G95 3.8W/60W E27 2700K 806lm NonDim 50Y čirá
KOD KRAT.:OSEFG953.8/827C
KOD VÝR.:4099854236990
EAN.:4099854236990
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075839991 |
| Délka | 45.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 300 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| EAN | 4058075839991 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4058075839991 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075840003 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEFG953.8/827C
KOD VÝR.:4099854236990
EAN.:4099854236990
KOD KRAT.:OSEF1906G-173943
KOD VÝR.:4099854173943
EAN.:4099854173943
KOD KRAT.:PHLEDCPDL24/830EM
KOD VÝR.:872016915711800
EAN.:8720169157118
KOD KRAT.:OS4099854552021
KOD VÝR.:4099854552021
EAN.:4099854552021
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena