PILA liniové svítidlo BN 007C 32S 32W/840 3200lm 35Y IP20 ;1.2m˙
KOD KRAT.:PHPIBN007C32S/840
KOD VÝR.:871016333508799
EAN.:8710163335087
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099021269 |
| Délka | 1510 |
| Šířka | 238 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 1522 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Kancelářská |
| přepravní rozměr cm | 152.2 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | ANO |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 6900 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 250 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | I |
| Účinnost svítidla | 119 |
| Úhel vyzařování | 41-80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 62 mm |
| Výška/hloubka | 52 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 1200 |
| Zástavbová šířka | 150 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 58 W |
| EAN | 8596099021269 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOLLL6000RL2KV4NDNZ | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHPIBN007C32S/840
KOD VÝR.:871016333508799
EAN.:8710163335087
KOD KRAT.:OS4058075839991
KOD VÝR.:4058075839991
EAN.:4058075839991
KOD KRAT.:OSEFG953.8/827C
KOD VÝR.:4099854236990
EAN.:4099854236990
KOD KRAT.:OSEF1906G-173943
KOD VÝR.:4099854173943
EAN.:4099854173943
KOD KRAT.:PHLEDCPDL24/830EM
KOD VÝR.:872016915711800
EAN.:8720169157118
KOD KRAT.:OS4099854552021
KOD VÝR.:4099854552021
EAN.:4099854552021
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena