OSRAM autožárovka H4 NIGHT BREAKER LASER 64193NL 60/55W 12V P43t HCBox-2ks
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854552021 |
| Délka | 320.00 |
| Průměr | 280.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | G35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 400 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | OS4099854552021 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854552021 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854552038 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSA64193NL-HCB
KOD VÝR.:4062172114318
EAN.:4062172114318
KOD KRAT.:PHLEDT7/18DG/E27
KOD VÝR.:871951431380400
EAN.:8719514313804
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena