PHILIPS nástěnné svítidlo LED myGarden Petronia 12W 1200lm/840 IP44 ;antracit
KOD KRAT.:PHI17394/93/P3
KOD VÝR.:8718696166017
EAN.:8718696166017
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 WA |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514291256 |
| Rozměry | 110x60x60mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 8 W |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Výška balení | 174 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 1100 lm |
| GPC | 929002468404 | ks | 1 | set |
| EAN | 8719514291256 | set | 12 | set |
| KOD | PHLEDH8719514291256 | set | 12 | set |
KOD KRAT.:PHI17394/93/P3
KOD VÝR.:8718696166017
EAN.:8718696166017
KOD KRAT.:PHIW8719514554597
KOD VÝR.:871951455459700
EAN.:8719514554597
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:EA80D125Q
KOD VÝR.:80D125Q
EAN.:5027590490436
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena