PHILIPS WiZ svít.nástěn.LED Up&Down 2x4.9W 690lm/922-65/RGB IP20 ; bílá
KOD KRAT.:PHIW8719514554597
KOD VÝR.:871951455459700
EAN.:8719514554597
| přepravní rozměr cm | 20.4 cm |
|---|---|
| Produktová řada | Petronia |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | Ostatní |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| EAN | 8718696166017 |
| Váha | 0.57 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 12 W |
| Životnost | 25000 hod |
| Barevné provedení | antracit |
| Krytí | IP44 |
| Balení | 6 ks |
| EAN | 8718696235041 | box | 11 | ks |
| EAN | 08718696235041 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8718696166017 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI17394/93/P3 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005555301 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIW8719514554597
KOD VÝR.:871951455459700
EAN.:8719514554597
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:EA80D125Q
KOD VÝR.:80D125Q
EAN.:5027590490436
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena