EMOS koaxiální kabel anténní přímý 15m Kód:SB3015
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Up&Down wall |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514554597 |
| Délka | 92 |
| Rozměry | xxmm |
| Šířka | 68 |
| Výška | 150 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Index barevného podání | 90 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Příkon | 4.9 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 690 lm |
| Šířka balení | 78 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/RGB K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8719514554597 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003210001 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951455459700 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8719514554597 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003210022 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:EA80D125Q
KOD VÝR.:80D125Q
EAN.:5027590490436
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena