PHILIPS HUE-WA stropní svítidlo Enrave 9.6W 950lm/822-65/WA IP20 ; černá˙
KOD KRAT.:PHIH8718696176429
KOD VÝR.:4115830P6
EAN.:8718696176429
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057650558 |
| Balení | 100 ks |
| Průměr | 70 mm |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 65.79 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 6.579 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 65.79 mm |
| Výška balení | 65.79 mm |
| Způsob montáže | pod omítku |
| Barevné provedení | šedá |
| EAN | 8595057650558 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKKP67/3_KA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8718696176429
KOD VÝR.:4115830P6
EAN.:8718696176429
KOD KRAT.:MDSBR4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048956
KOD KRAT.:OSF4099854136696
KOD VÝR.:4099854136696
EAN.:4099854136696
KOD KRAT.:LG088192
KOD VÝR.:088192
EAN.:3414971618008
KOD KRAT.:OSEST5HEAC16840
KOD VÝR.:4058075824317
EAN.:4058075824317
KOD KRAT.:KCNK
KOD VÝR.:NK
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:HDL258
KOD VÝR.:L258
EAN.:8595118864351
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena