SOLIGHT univerzální síťový zdroj 1000mA stabilizovaný výměnné konektory
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822337 |
| Délka | 155.00 |
| Průměr | 41.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 1620 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 130 st. |
| Ekvivalentní náhrada za | 32 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GX24q-3 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 30000 hod |
| EAN | 4058075822344 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075822337 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEDT/E16/830HF | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena