KOPOS Krabice pod omítku přístr KP 67/3 pod TANGO rozteč upevň.držáků 81mm
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5027590490436 |
| Délka | 33mm |
| Rozměry | 33x56x33mm |
| Šířka | 56mm |
| Výška | 33mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 33 mm |
| Napětí | 500 V |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| přepravní rozměr cm | 5.6 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 56 mm |
| Výška balení | 33 mm |
| EAN | 5027590490436 | ks | 1 | ks |
| KOD | EA80D125Q | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena