NIL bužírka smršťovací 25.4mm (zahřát.až 12.7mm) černá ;Kód:RCACS 25.4/12.7-1000
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920016428 |
| Délka | 5 |
| Balení | 15 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 85 mm |
| Délka přívodu | 5 m |
| Materiál | plast |
| Počet zásuvek | 3 |
| Počet žil | 3 |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| Průřez vodiče | 1.5 mm |
| přepravní rozměr cm | 30 cm |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 300 mm |
| EAN | 8592920016428 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP0315R | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920047095 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena