PHILIPS LED reflektor Classic PAR16 4.9W/50W GU10 3000K 550lm 120° NonDim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDCGU104.983012BL
KOD VÝR.:871951430863300
EAN.:8719514308633
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057624672 |
| Délka | 95 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Čirá bílá |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 82.89 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 8.289 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 82.89 mm |
| Výška balení | 82.89 mm |
| EAN | 8595057624672 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKPNE100X20_HB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCGU104.983012BL
KOD VÝR.:871951430863300
EAN.:8719514308633
KOD KRAT.:EEEKL1ST80B
KOD VÝR.:1000104
EAN.:9006604179198
KOD KRAT.:VA4922LPBL1
KOD VÝR.:4922
EAN.:4008496559862
KOD KRAT.:AMPKF32F735
KOD VÝR.:PKF32F735
EAN.:3303432033002
KOD KRAT.:HDL249E
KOD VÝR.:L249E
EAN.:8596425109883
KOD KRAT.:MDSBB4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120093352
KOD KRAT.:HTRZPASKA30X4
KOD VÝR.:Z250
EAN.:8595614771009
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:KK2316/LPE-1_H100
KOD VÝR.:2316/LPE-1_H100
EAN.:8595057603707
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/25-31
KOD VÝR.:248846
EAN.:4015082488468
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena