PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169326095 |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 13 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 100 W |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Příkon | 13 W |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| KOD | PHLEDA13/827 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08720169326101 | box | 11 | ks |
| EAN | 8720169326095 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002306810 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHZIR250KL
KOD VÝR.:871150057523425
EAN.:8711500575234
KOD KRAT.:NAZH25
KOD VÝR.:369003000
EAN.:4014501006146
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
KOD KRAT.:KO175705003
KOD VÝR.:175705003
EAN.:4008223577497
KOD KRAT.:PHLEDA9.5/827
KOD VÝR.:8720169324190
EAN.:8720169324190
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:WG221-2411/5
KOD VÝR.:221-2411/5
EAN.:8594031136668
KOD KRAT.:PHLEDA7/827
KOD VÝR.:8720169324114
EAN.:8720169324114
KOD KRAT.:PALR6PPBL4
KOD VÝR.:BPP2400
EAN.:5410853038948
KOD KRAT.:PHLEDA13/827_pos
KOD VÝR.:8720169326095
EAN.:8720169326095
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena