ABB jistič S201 1-pól. 20A B 6kA
KOD KRAT.:AB2CDS251001R0205
KOD VÝR.:2CDS251001R0205
EAN.:4016779465106
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | MASTER CDM-T |
| Logistické informace: | |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 8711500197801 |
| Váha | 0.045 kg |
| Délka | 105 |
| Průměr | 19 |
| Energetická třída | A+ |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Do uzavřených svítidel | ANO |
| Podskupina zboží | Halogenidy |
| přepravní rozměr cm | 11 cm |
| S bezpečností fólií | NE |
| Skupina zboží | Výbojky |
| Světelný tok | 13600 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | trubicový |
| uwe filter | ANO |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G12 |
| Pracovní poloha | libovolná |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 150 W |
| Typ svítidla | uzavřené |
| Životnost | 12000 hod |
| EOC | 871150019780115 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500197818 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500197818 | box | 11 | ks |
| EAN | 8711500197801 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHVCDMT150/830 | ks | 1 | ks |
| GPC | 928083705125 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB2CDS251001R0205
KOD VÝR.:2CDS251001R0205
EAN.:4016779465106
KOD KRAT.:MOOMLLX236
KOD VÝR.:OMLLX236
EAN.:8595073780536
KOD KRAT.:MOEB3000A3BS2/2//ND
KOD VÝR.:EB3000A3BS2/2/600/ND
EAN.:8596099056209
KOD KRAT.:OSVNAVE70I
KOD VÝR.:4050300015590
EAN.:4050300015590
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena