TESLAMP žárovka iluminacni čirá 40W 240V E27 spec TR
KOD KRAT.:TESZ3566
KOD VÝR.:40003566
EAN.:8595557035466
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557035657 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.4 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Výška balení | 74 mm |
| Patice | E27 |
| EAN | 8595557035657 | ks | 1 | ks |
| KOD | TESZ3565 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557035654 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:TESZ3566
KOD VÝR.:40003566
EAN.:8595557035466
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:TESZ3530
KOD VÝR.:4000186
EAN.:8595557031864
KOD KRAT.:PHELEDT6/840
KOD VÝR.:872016919409000
EAN.:8720169194090
KOD KRAT.:TESZKL150
KOD VÝR.:3206
EAN.:8595557032069
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:EE-AB135113400
KOD VÝR.:1351-13400
EAN.:8594160490112
KOD KRAT.:OSEDD6/830EMM
KOD VÝR.:4058075823099
EAN.:4058075823099
KOD KRAT.:OMSKA40131
KOD VÝR.:SKA40131
EAN.:8591728401313
KOD KRAT.:PHLEDCPD5.9/840
KOD VÝR.:872016928752500
EAN.:8720169287525
KOD KRAT.:TOZIM100/E27
KOD VÝR.:902761697
EAN.:8714101017851
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:EE-AB1332136
KOD VÝR.:1332-136
EAN.:8594160490013
KOD KRAT.:OB2024063
KOD VÝR.:2024063
EAN.:4012195088639
KOD KRAT.:OB2012375
KOD VÝR.:2012375
EAN.:4012195105251
KOD KRAT.:PHVCDMT150/830
KOD VÝR.:871150019780115
EAN.:8711500197801
KOD KRAT.:PHI8720169392700
KOD VÝR.:872016939270000
EAN.:8720169392700
KOD KRAT.:YSPNGSPACERU18
KOD VÝR.:RU 18
EAN.:8595169573196
KOD KRAT.:PH8720169302099
KOD VÝR.:872016930209900
EAN.:8720169302099
KOD KRAT.:PH8720169302716
KOD VÝR.:872016930271600
EAN.:8720169302716
KOD KRAT.:BESM7004B
KOD VÝR.:2335070420
EAN.:8592920035887
KOD KRAT.:AB3558E-A00651 08
KOD VÝR.:3558E-A00651 08
EAN.:8595017234514
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena