TESLAMP žárovka iluminační čirý 240 25 E14
KOD KRAT.:TESZ3533
KOD VÝR.:40003533
EAN.:8595557035473
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 45 ks |
| EAN | 8594160490013 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 9 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| Patice | E27 |
| EAN | 8595108200268 | ks | 1 | ks |
| KOD | EE-AB1332136 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594160490013 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:TESZ3533
KOD VÝR.:40003533
EAN.:8595557035473
KOD KRAT.:OSEPR804.3/827
KOD VÝR.:4058075608658
EAN.:4058075608658
KOD KRAT.:SYLFS22
KOD VÝR.:0024455
EAN.:5410288244334
KOD KRAT.:OB2024063
KOD VÝR.:2024063
EAN.:4012195088639
KOD KRAT.:OB2012375
KOD VÝR.:2012375
EAN.:4012195105251
KOD KRAT.:PHVCDMT150/830
KOD VÝR.:871150019780115
EAN.:8711500197801
KOD KRAT.:PHI8720169392700
KOD VÝR.:872016939270000
EAN.:8720169392700
KOD KRAT.:YSPNGSPACERU18
KOD VÝR.:RU 18
EAN.:8595169573196
KOD KRAT.:PH8720169302099
KOD VÝR.:872016930209900
EAN.:8720169302099
KOD KRAT.:PH8720169302716
KOD VÝR.:872016930271600
EAN.:8720169302716
KOD KRAT.:BESM7004B
KOD VÝR.:2335070420
EAN.:8592920035887
KOD KRAT.:AB3558E-A00651 08
KOD VÝR.:3558E-A00651 08
EAN.:8595017234514
KOD KRAT.:GPLR14S2PP
KOD VÝR.:1013322200
EAN.:4891199217784
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena