PHILIPS LED žárovka A60 8W/60W E27 2700K 806lm NonDim 15Y opál 3-pack
KOD KRAT.:PHLEDA8W/WW/3BL
KOD VÝR.:871869977549000
EAN.:8718699775490
| Výrobce: | |
| Produktová řada | STANDARD |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899232013 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 47 mm |
| označení ECE | HB1 |
| Patice | P29T |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.1 cm |
| Příkon | 45/65 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 47 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 71 mm |
| Napětí | 12 V |
| KOD | OSA9004 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4052899232013 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDA8W/WW/3BL
KOD VÝR.:871869977549000
EAN.:8718699775490
KOD KRAT.:OS4099854228353
KOD VÝR.:4099854228353
EAN.:4099854228353
KOD KRAT.:PHI8719514432109
KOD VÝR.:871951443210900
EAN.:8719514432109
KOD KRAT.:MOUQRAM600/RAL9006
KOD VÝR.:UQRAM600/RAL9006
EAN.:8596099033248
KOD KRAT.:SIWM85
KOD VÝR.:WM85
EAN.:8592718012793
KOD KRAT.:PHETFCHPL36/827E27
KOD VÝR.:872016926783100
EAN.:8720169267831
KOD KRAT.:PHELEDT20.5/840HE
KOD VÝR.:8720169309609
EAN.:8720169309609
KOD KRAT.:PHIW8718699787219
KOD VÝR.:871869978721901
EAN.:8718699787219
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena