PHILIPS HUE svít.panel.LED Aurelle.REC 39W 3750lm/822-65/WA IP20 ; černá 120x30
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Bulb filament tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699787219 |
| Rozměry | 106x60x60mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 640 lm |
| Šířka balení | 70 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 50 W |
| EAN | 8718699787219 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIW8718699787219 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003017422 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8720169158955
KOD VÝR.:872016915895500
EAN.:8720169158955
KOD KRAT.:PHLEDA4.5/827
KOD VÝR.:8718699763312
EAN.:8718699763312
KOD KRAT.:PHLEDCPA8.5W/827
KOD VÝR.:8719514361263
EAN.:8719514361263
KOD KRAT.:PHLEDG91.9/WW
KOD VÝR.:8720169301634
EAN.:8720169301634
KOD KRAT.:KK1525_KA
KOD VÝR.:1525_KA
EAN.:8595057616912
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5
KOD VÝR.:4058075707795
EAN.:4058075707795
KOD KRAT.:PHLEDA7/840
KOD VÝR.:8720169324138
EAN.:8720169324138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena